Epike/ Harxhuan mbi 100 euro në restorant, çifti largohet me vrap pa paguar

Ndryshe

Epike/ Harxhuan mbi 100 euro në restorant, çifti largohet me vrap pa paguar

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 23:06
Një çift

Kamerat e sigurisë në një lokal të Britanisë kanë fiksuar një moment sa komik aq edhe banal.

Një çift, pasi kishte konsumuar kokteje dhe ushqime të shtrenjta me një vlerë mbi 100 euro, u larguan me shpejtësi nga lokali pa e paguar këtë shumë.

Kamerat e sigurisë kapën çiftin e ri teksa dilnin nga tavern “My Big Fat Greek”, në Essex. Sipas menaxherit të lokalit çifti kishte reaguar në mënyrë të çuditshme kur fatura iu vendos mbi tavolinë dhe kur menaxheri i ka kërkuar të kryenin pagesën, ata janë larguar me shpejtësi pa dhënë as edhe një cent.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat