U bënë rastësisht mikesha/ Shokohen nga ajo që zbulojnë pas fotove të fëmijërisë

Ndryshe

U bënë rastësisht mikesha/ Shokohen nga ajo që zbulojnë pas fotove të fëmijërisë

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 06:39
Julia Tinetti, 31 dhe Cassandra Madison, 32,

Dy mikesha që u takuan rastësisht në një lokal kanë pësuar tronditjen e jetës së tyre pasi zbuluan se ato në të vërtetë janë motra të humbura prej kohësh.

Julia Tinetti, 31 dhe Cassandra Madison, 32, u takuan në 2013 kur të dy ishin duke punuar në barin Russian Lady në New Haven, Connecticut.

Por asnjëra prej tyre nuk kishte idenë më të vogël që mund të kishin lidhje me njëra-tjetrën derisa të huajt filluan të tregonin ngjashmërinë e tyre.

Duke treguar historinë e tyre në Facebook, Cassandra shkroi: “Julia dhe unë u takuam në 2013 duke punuar në Russian Lady në New Haven, CT.

"Julia pa flamurin Domenikan në krahun tim dhe bën një koment se ajo është birësuar prej andej.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat