Aksident mes motoçikletave gjatë raportimit live të gazetarit

Ndryshe

Aksident mes motoçikletave gjatë raportimit live të gazetarit

Më: 28 shkurt 2021 Në ora: 08:27
Pamje nga aksidenti

Një aksident i paparë ka ndodhur gjatë një raportimi live të një gazetari.

Në videon më poshtë, shihet një çift me motoçikletë të cilët ‘u impresionuan’ si duket nga raportimi dhe më pas u aksidentuan me një motoçikletë tjetër vetëm pak metra më larg se personi që po fliste para kamerës.

Nuk ka informacione për gjendjen e tyre dhe vendndodhjen, por siç shihet në pamjet e publikuara nga LiveLeak, personat që u aksidentuan janë ngritur në këmbë dhe janë mirë.

Pamjet:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat