Lot gëzimi apo trishtimi? Shikoni reagimin epik të fëmijëve adoleshentë kur mësuan se e ëma 45-vjeçare është shtatzënë

Ndryshe

Lot gëzimi apo trishtimi? Shikoni reagimin epik të fëmijëve adoleshentë kur mësuan se e ëma 45-vjeçare është shtatzënë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 14:14
Pamje nga videoja

Një suprizë e bukur u është bërë nga nëna e tyre dy fëmijëve në Florida.

Ajo ka përzgjedhur një mënyrë mjaft të këndshme  për ti dhënë lajmin se është në pritje të ëmbël dhe se ata do të behen me vëlla ose motër.

Në videon e publikuar në TikTok tashmë virale , Ana Mello, 20 vjeç, nga Coconut Creek, postoi reagimin e saj dhe të vëllait të saj 17-vjeçar Lucas në TikTok pasi mori vesh që e ëma e tyre 45-vjeç është shtatzënë.

“Jam shumë e lumtur për nënën time, sepse jam 20 vjeç dhe do të largohem së shpejti. Atë do e marrë shumë malli për mua dhe vëllain malli dhe jam e lumtur që tani ajo do të ketë një  fëmijë tjetër” – tha Ana.

Për më shumë shiko videon e mëposhtme:

@yamsmello

my brother finding out he’s gonna be the middle child LMAOOOOO

♬ original sound - Ana Mello
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat