Konsumoi kokainë gjatë vozitjes me shpejtësi të lartë - Bota Sot
Konsumoi kokainë gjatë vozitjes me shpejtësi të lartë

Ndryshe

Konsumoi kokainë gjatë vozitjes me shpejtësi të lartë

Më: 11 nëntor 2017 Në ora: 11:41
Shoqëruesi i afroi atij tabakanë me substancën dehëse, të cilën ai e ktheu derisa ende ishte mbi timon.

Shoferi i paidentifikuar nga Spanja, po voziste me shpejtësi të lartë,kur konsumoi një sasi kokaine.

Shoqëruesi i afroi atij tabakanë me substancën dehëse, të cilën ai e ktheu derisa ende ishte mbi timon.

“Efektet e kësaj mase janë të menjëhershme dhe pasojat do mund të ishin fatale, pasi ai nuk ndaloi për asnjë moment”, thuhet në raport lidhur me rastin.

Forcat e rendit po kërkojnë identifikimin shoferit dhe shoqëruesve të tij, pasi mund të shkaktojnë aksidente të ndryshme në trafik. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat