Zbuloi tradhtinë, gruaja pret organin e burrit dhe e hedh nga dritarja - Bota Sot
Zbuloi tradhtinë, gruaja pret organin e burrit dhe e hedh nga dritarja

Ndryshe

Zbuloi tradhtinë, gruaja pret organin e burrit dhe e hedh nga dritarja

Më: 3 korrik 2018 Në ora: 07:34
Ilustrim

Një grua nga Tajlanda ka gjetur një mënyrë ndryshe nga të tjerët për të ndëshkuar tradhtinë e bashkëshortit të saj.

Karuna Sanusan, 24 vjeç ka zgjuar nga gjumi partnerin e saj dhe pas pak minutash i ka prerë organin gjenital me një thikë 30 cm të gjatë.

Ngjarja ndodhi në shtëpinë e tyre në Sriracha pranë Bangkok.

Pas këtij momenti, ajo hodhi organin gjenital nga dhoma e gjumit ndërkohë që 40-vjecari përjetonte dhimbje të mëdha dhe kishte gjakderdhje.

 Fqinjët dëgjuan ulërimat e dhimbjes së burrit dhe telefonuan policinë, të cilët shkuan në vendngjarje.

Ata morën organin dhe e futën në një kuti qelqi për ti thënë kirurgëve që të bëjnë mjekimin dhe ngjitjen, gjë që konsiderohet e pamundur.

Siripan është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa gruaja u arrestua për sulmin.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera