Kësi nuse nuk keni parë asnjëherë, tejet energjike e ‘kallë’ dasmën

Ndryshe

Kësi nuse nuk keni parë asnjëherë, tejet energjike e ‘kallë’ dasmën

Më: 17 gusht 2018 Në ora: 18:32
Pamje nga video

Videot e nuseve që vallëzojnë janë zakonisht “të qeta” dhe të bukura.

Mirëpo, kemi edhe raste kur nuset janë pak më “të gjalla” dhe “të çmendura”.

Një video në Facebook shfaq vallëzimin e rrallë të një nuseje me tupanë.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat