Shikojeni elefantin që mbledhë mbeturina - Bota Sot
Shikojeni elefantin që mbledhë mbeturina

Ndryshe

Shikojeni elefantin që mbledhë mbeturina

Më: 19 gusht 2018 Në ora: 11:43
Pamje nga videoja

Një video e publikuar nga faqja UNILAND në Facebook tregon pamje të një elefanti që mbledhë mbeturinat nga toka dhe i hedh në shportë.

Shumë njerëz do të mund të mësonin nga ky gjest, komentojnë shikuesit në video. 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...