Dy njerëzit më të pasur në planet jetojnë në një lagje - Bota Sot
Dy njerëzit më të pasur në planet jetojnë në një lagje

Ndryshe

Dy njerëzit më të pasur në planet jetojnë në një lagje

Më: 30 gusht 2018 Në ora: 23:37
Medina

Xhef Bezos sapo kaloi Bill Gejtsin për pasuri.

Ata janë tashmë dy njerëzit më të pasur në planet, dhe të dy bashkë jetojnë në të njëjtën qytezë prej 3000 banorësh, më pak se 1 km larg njëri-tjetrit.

Qyteza ku kanë zgjedhur të jetojnë quhet Medina, shumë pranë Siatëllit, dhe ata nuk janë të vetmit miliarderë që jetojnë aty.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...