Video që është parë nga miliona persona! - Bota Sot
Video që është parë nga miliona persona!

Ndryshe

Video që është parë nga miliona persona!

Më: 5 nëntor 2018 Në ora: 19:42
Pamje nga video

Kurrë nuk duhet të dorëzohesh dhe kjo është ajo që është komentuar më shumë në një video të kthyer në hit në internet.

Video është filmuar në një mal në Rusi, ku një arushë së bashku me të voglin e saj tentojnë të ngjiten në majën e nja mali.

Por ndërsa arusha e arrin këtë gjë me sukses e kundërta ndodh me të voglin e saj, i cili tenton me të gjitha mënyrat për të arritur majën, por herën e parë është vetëm pak centimetra larg synimit e shkon edhe njëherë në fund.

Por ariu nuk heq dorë dhe pasi e provon sërish arrin t’i bashkohet nënës së tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera