Provon ta bind shokun të lë duhanin, përdor mënyrat më interesante - Bota Sot
Provon ta bind shokun të lë duhanin, përdor mënyrat më interesante

Ndryshe

Provon ta bind shokun të lë duhanin, përdor mënyrat më interesante

Më: 6 nëntor 2018 Në ora: 19:28
Pamje nga videoja

Duhani është një dukuri negative të cilën shumë njerëz e urrejnë, por edhe një numër i madh i njerëzve e konsumojnë.

Një djalosh që është kundërshtar tejet i madh i duhanit, ka provuar të gjitha mënyrat për të bindur shokun e tij të lë duhanin, shkruan DailyMail.

Ai ka filmuar të gjitha momentet kur shoku po pinte cigare dhe ky ia fikte.

Djaloshi bën të pamundurën, saqë në disa momente të caktuara i shkakton edhe lëndime në trup.

Por pavarësisht përpjekjeve, ai nuk arrin që të bind shokun e tij mos të konsumoj më cigare.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera