Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer - Bota Sot
Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer

Ndryshe

Nëna ia rruan flokët vajzës pasi ajo ngacmon të prekurit me kancer

Më: 27 nëntor 2018 Në ora: 21:03
Pamje nga videoja

Herët në jetë, shumica e njerëzve mësojnë - drejtpërdrejt ose tërthorazi - se ngacmimi mund të prekë të gjithë.

Në varësi të edukimit tuaj, pasojat e ngacmimit ndryshojnë. Disa prindër do t’iu shpjegojnë fëmijëve të tyre si dhe pse veprimet e tyre kanë qenë të gabuara, ndërsa të tjerët zgjedhin një qasje më praktike.

Të paktën kjo është ajo që një nënë e bëri pas gjetjes së vajzës së saj që u tall me një pacient të prekur nga kanceri.

Në videon virale më poshtë, mund të shihni nënën që ndëshkon vajzën e saj duke ia rruar me forcë kokën. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...