Pamje të tmerrshme, momenti kur vetura godet një banesë në Prishtinë - Bota Sot
Pamje të tmerrshme, momenti kur vetura godet një banesë në Prishtinë

Prishtina

Pamje të tmerrshme, momenti kur vetura godet një banesë në Prishtinë

Më: 14 maj 2019 Në ora: 12:09
Foto ilustrim

Mbrëmjen e të hënës rreth orës 23:30 në lagjen Tophane në Prishtinë një veturë ka humbur drejtimin dhe është përplasur me një ndërtesë.

Ky vetëaksident duket se ka ardhur si pasojë e shpejtësisë së madhe, dhe kushteteve të papërshtatshme në rrugë si pasojë e reshjeve të shiut.

Vetura e tipit Mercedes, nga shpejtësia e madhe humb kontrollin dhe godet një ndërtesë.

Ky vetëaksident ka shqetësuar banorët të cilën ishin në vendngjarje, e të cilët janë afruar menjëherë për t’i dhënë ndihmë atyre që kanë qenë brenda makinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...