Aksion i policisë në Prishtinë, në vendin ku u vranë dy vetë, arrestohet një person - Bota Sot
Aksion i policisë në Prishtinë, në vendin ku u vranë dy vetë, arrestohet një person

Prishtina

Aksion i policisë në Prishtinë, në vendin ku u vranë dy vetë, arrestohet një person

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 21:19
Foto

Para pak çastesh ka përfunduar një aksion i policisë së Kosovës në lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Operacioni është kryer në rrugën “Muahrrem Fejza” aty ky para disa ditësh u vranë dy vetë dhe u plagosën dy të tjerë.

Automjete të shumta dhe njësite elite  të policisë janë parë ne vendin ku po kryhej aksioni i cili ka rezultuar edhe me të arrestuar.

Policia nuk ka bërë me dije nëse ky arrestim ka të bëjë me ngjarjen e para do dite që tronditi opinionin, ku për një pjesë trotuar u përdorën armët dhe iu mor jeta dy personave.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...