Asnjë lëvizje në selinë e PDK-së në Prishtinë - Bota Sot
Asnjë lëvizje në selinë e PDK-së në Prishtinë

Prishtina

Asnjë lëvizje në selinë e PDK-së në Prishtinë

Më: 7 tetor 2019 Në ora: 08:58
Kadri Veseli

Në mëngjesin e sotëm (një ditë pas zgjedhjeve) në selinë e Partisë Demokratike të Kosovës nuk është parë ndonjë anëtar i këtij subjekti politik.

Këtë e ka bërë të ditur gazetarja Iliri Pireva në një lidhje direkte në Klan K.

“Jemi këtu në PDK ku në mëngjes kemi ardhur dhe të gjitha zyrat janë të zbrazëta”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat