Shpend Ahmeti: Ju lusim shumë për kujdes gjatë këtyre ditëve - Bota Sot
Shpend Ahmeti: Ju lusim shumë për kujdes gjatë këtyre ditëve

Prishtina

Shpend Ahmeti: Ju lusim shumë për kujdes gjatë këtyre ditëve

Më: 13 qershor 2020 Në ora: 13:11
Shpend Ahmeti

Shpend Ahmeti uron një fundjavë të bukur, me një foto të garës PRISHTINA N’SHPI.

Dhe ndërmjet këtij postimi Shpend Ahmeti i lut qytetarët për kujdes të shtuar, që mos ti shohim më rrugët e Prishtinës zbrazët.

Statusi i tij i plotë:

Mirëmëngjesi Prishtinë,

Ju urojmë një fundjavë të bukur me këtë foto të shkrepur nga Enes Berveniku si pjesë e garës së fotografisë me emrin PRISHTINA N’SHPI.

Ju lusim shumë për kujdes gjatë këtyre ditëve; le të mos i shohim më kurrë rrugët e zbrazëta të qytetit tonë!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat