Këto janë fshatrat e Prishtinës të prekura me coronavirus - Bota Sot
Këto janë fshatrat e Prishtinës të prekura me coronavirus

Prishtina

Këto janë fshatrat e Prishtinës të prekura me coronavirus

Më: 10 gusht 2020 Në ora: 15:22
Prishtina

Instituti Kombëtar I Shëndetit Publik, ka publikuar rastet e reja me coronavirus në Kosovë, ku numri i të prekure vë për 24 orë është 172 raste.

Nga 172 rastet e reja me coronavirus 78 janë nga komuna e Prishtinës, ku fshatrat e prekura në Covid-19, janë Hajvalia me një rast, Makovci një, Prugovci 1 dhe 75 të tjerë në Prishtinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat