Prishtina po bëhët gati për festat e fundvitit

Prishtina

Prishtina po bëhët gati për festat e fundvitit

Nga: A.SH Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 15:43
Foto

Edhe pse pandemia ka kapluar gjithë vendin, festat po afrojnë dhe qyteti i Prishtinës do të stoliset.

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ka thënë se Prishtina po bëhët gati për festat e fundvitit dhe se do të jetë me ngjyra dhe magji festive.

Postimi në Facebook:

Prishtina po bëhët gati për festat e fundvitit!

Me plot ngjyra e magji festive e gjithmonë me shumë dashuri e ngrohtësi!

#prishtina💙

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat