Përmbytet Prishtina, ja gjendja e rrugëve në kryeqytet

Prishtina

Përmbytet Prishtina, ja gjendja e rrugëve në kryeqytet

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 19:38
Foto

Reshjet e dendura të shiut kanë përmbytur disa prej rrugëve kryesore të Prishtinës.

Në internet janë duke qarkulluar disa pamje ku shihet të bëmat e reshjeve të shiut në lagjen Pejton në Prishtinë.

Kujtojmë se, KEDS ka njoftuar se aktualisht qyteti i Gjakovës, Malishevës dhe Rahovecit janë në mungesë të furnizimit me rrymë si pasojë e reshjeve.

Pamjet:

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat