Vitia së bashku me Konjufcën me të rinjtë e Lëvizjes: Bashkë fitojmë

Prishtina

Vitia së bashku me Konjufcën me të rinjtë e Lëvizjes: Bashkë fitojmë

Nga: A.SH Më: 11 tetor 2021 Në ora: 22:42
Arben Vitia

Kandidati i VV-së, Arben Vitia, së bashku me Glauk Konjufcën, qëndruan me më të rinjtë e Lëvizjes.

Vitia tha që Qeveria e re në komunë do të sjellë edhe ndryshimin e ri e të merituar.

Postimi në Facebook:

Të rinj, të reja, me vullnet e plot dashuri, për vendin e tyre dhe shoqërinë, po anagzhohen çdo ditë, pa kursim.

Së bashku me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, në një atmosferë rinore, me muzikë e bashkëbisedim, qëndruam me më të rinjtë e Lëvizjes, të cilët na mbushin plot motiv, si përherë, për të bërë ndryshimin e nevojshëm, për të sjellë të renë në vendin tonë.

Qeveria e re në komunë do të sjellë edhe ndryshimin e ri e të merituar. Jemi të bashkuar të gjithë.

Bashkë fitojmë.

#Bashkëqeveresim!

Image
Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat