7 Marsi/ Rama: Vlera e mësuesit dhe pesha e qiellit nuk maten kurrë - Bota Sot
7 Marsi/ Rama: Vlera e mësuesit dhe pesha e qiellit nuk maten kurrë

Shqipëria

7 Marsi/ Rama: Vlera e mësuesit dhe pesha e qiellit nuk maten kurrë

Më: 7 mars 2020 Në ora: 12:04
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama uroi mësuesit në ditën e 7 Marsit, përmes një shprehjeje të filozofit kinez, Konfucit: "Vlera e mësuesit dhe pesha e qiellit nuk maten kurrë".

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat