Vritet me armë një 50-vjeçar, ky është emri i tij

Shqipëria

Vritet me armë një 50-vjeçar, ky është emri i tij

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 07:32
Foto ilustrim

Një burrë 50 vjeç është gjetur i vrarë me armë zjarrin në lagjen Sheq i Madh të Fierit rreth orës 6:00. Viktima, sipas burimeve, quhet Ahmet Toska.

Duket se ai ka qenë duke ecur në këmbë pranë shkollës 9-vjeçare kur është qëlluar.

Nuk dihen ende autorët dhe as shkaqet e vrasjes.

Policia ka ngritur postblloqe dhe ka nisur kontrollet në hyrje daljet e qytetit të Fierit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat