I forti i Kosovës godet ashpër për Afrim Latifin! Ka një mesazh për presidentin dhe kryeministrin - Bota Sot
I forti i Kosovës godet ashpër për Afrim Latifin! Ka një mesazh për presidentin dhe kryeministrin

Sporti

I forti i Kosovës godet ashpër për Afrim Latifin! Ka një mesazh për presidentin dhe kryeministrin

Nga: K. Goca Më: 19 prill 2019 Në ora: 14:34
Afrim Latifi

I forti i Kosovës, Bujar Muli, godet ashpër në lidhje me ish karateistin e mirënjohur dhe ish kampionin evropian Afrim Latifi. Ai ka një mesazh edhe për presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi dhe kryeministrin Ramush Haradinajn. “Afrim Latifi është shqiptari i parë në histori të shqiptarisë që është shpall kampion Europe. 

Image

Bujar Muli

A nuk e meriton një mirënjohje nga presidenti apo kryeministri .
Ky është bërë kampion vetëm për shqiptar jo për ndonjë shtet tjetër, andaj meriton shumë nga shteti ynë.
Nuk duhet te mburremi me dikë tjetër që nuk e ka përfaqësuar shqiptarinë po e ka përfaqësuar ndonjë shtet tjetër”, shkruan mes të tjera Latifi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...