Tetovë, plas bombola në banesë, disa persona të lënduar - Bota Sot
Tetovë, plas bombola në banesë, disa persona të lënduar

Tetova

Tetovë, plas bombola në banesë, disa persona të lënduar

Më: 14 dhjetor 2019 Në ora: 13:00
Ilustrim

Para pak çastesh në një banesë në qendër të Tetovës ,ka plasur një bombolë duke lënë të lënduar nëntë persona .

Siç mëson TS, një i lënduar rëndë është transferuar në Klinikën e Shkupit dhe 8 të lënduar më lehtë po mjekohen në Spitalin e Tetovës.

Ekipet e zjarrfikësve dhe policia gjenden në vendin e ngjarjes.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat