Delfinët “pushtojnë” detin shqiptar, këto janë pamjet - Bota Sot
Delfinët “pushtojnë” detin shqiptar, këto janë pamjet

Turizëm

Delfinët “pushtojnë” detin shqiptar, këto janë pamjet

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 22:51
Pamje nga vendi i ngjarjes

Këtë vit duket sikur delfinët kanë “zbuluar” Shqipërinë, pasi edhe këtë të dielë një grup prej tyre kanë notuar pranë plazhit të qerretit në Kavajë.

Lëvizjet dhe hedhjet e tyre të shpeshta në ujë kanë tërhequr vëmendjen e mjaft turistëve.

Më poshtë pamjet e publikuara nga Report tv.


 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...