Gjendet 14-vjeçarja e zhdukur prej 3 ditësh, vajza nga Vlora kishte përfunduar në Fushë-Krujë - Bota Sot
Gjendet 14-vjeçarja e zhdukur prej 3 ditësh, vajza nga Vlora kishte përfunduar në Fushë-Krujë

Vlora

Gjendet 14-vjeçarja e zhdukur prej 3 ditësh, vajza nga Vlora kishte përfunduar në Fushë-Krujë

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 22:11
Ergita Liço, 14- vjeçarja që prej tre ditësh rezultonte e zhdukur

Ergita Liço, 14- vjeçarja që prej tre ditësh rezultonte e zhdukur është gjetur në Fushë Krujë mbrëmjen e sotme. Mësohet se e mitura, që u denoncua dhe kërkohej dëshpërimisht nga familjarët, është gjetur në një banesë në Fushë Krujë.

Ajo tashmë po kthehet nga forcat e policisë në shtëpinë e saj. Ergita Liço është shpallur e humbur nga familja e saj, të cilët denoncuan se 3 ditë më parë, rreth orës 23:30 të natës kanë humbur kontaktet me të.

Nga kamerat e sigurisë ajo ishte parë në një hotel në Lushnje, gjë që e deklaroi edhe babai i të miturës përpara kamerave sot. Pas kërkimeve, blutë e Fushë Krujës kanë rënë në gjurmët e adoleshentes.

Shkaqet e largimit nga banesa dhe arsyet që e kanë çuar në Fushë Krujë, mund t’i shpjegojë vetëm vetë vajza, përmes deklaratës që do të japë para autoriteteve.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat