Gjendet i pajetë në rrugë një person në Vlorë, dyshimet e para

Vlora

Gjendet i pajetë në rrugë një person në Vlorë, dyshimet e para

Më: 9 shkurt 2021 Në ora: 10:36
Foto ilustrim

Një person i pajetë është gjetur mëngjesin e kësaj të marte në Orikum, Vlorë.

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dije se viktima është gjetur në “Pashaliman”, Orikum, në rrugë.

Ndër të tjera bëhet me dije se personi i paidentifikuar është një shtetas i seksit mashkull rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Ja njoftimi

Vlorë/Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:00, në “Pashaliman”, Orikum, në rrugë, është gjetur pa shenja jete, një shtetas i seksit mashkull rreth 60 vjeç, ende i paidentifikuar, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat