Vlorë, makinat përplasen keqas më njëra-tjetrën dhe dalin jashtë rruge

Vlora

Vlorë, makinat përplasen keqas më njëra-tjetrën dhe dalin jashtë rruge

Më: 13 maj 2021 Në ora: 16:45
Ilustrim

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në rrugën e lumit të Vlorës pranë fshatit Drashovicë.

Dyja automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe më pas kanë dalë jashtë rruge.

Fatmirësisht aksidenti, pavarësisht përplasjes së fortë, ka rezultuar pa të lënduar.

Mësohet se të dyja automjetet në momentin e goditjes kanë qenë më shpejtësi te lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat