Plagosja në Vlorë/ Shpallet në kërkim 18 vjeçari autori i plagosjes, Ersiljo Mataj

Vlora

Plagosja në Vlorë/ Shpallet në kërkim 18 vjeçari autori i plagosjes, Ersiljo Mataj

Më: 1 qershor 2021 Në ora: 11:32
Foto Ilustrim

Gjykata e Vlorës ka vendosur masën 'Detyrim Paraqitje' për shtetasin Ergys Likaj, i plagosur pak ditë më parë në zonën e Lungomares ne Vlorë.

Për këtë ngjarje në kërkim si autor i plagosjes është shpallur Ersiljo Mataj 18 vjeç.

E njëjta masë, 'Detyrim Paraqitje' është vendosur edhe për shtetasin K.Xh 46 vjeç, i cili ishte personi që ka dërguar Ergys Likaj në spital, dhe nuk ka dëshmuar sesi ndodhi krimi, por është munduar ta fshehë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat