Pas fundjavës në jug, kthehen qytetarët/ Krijohet trafik i rënduar në hyrje të Vlorës

Vlora

Pas fundjavës në jug, kthehen qytetarët/ Krijohet trafik i rënduar në hyrje të Vlorës

Më: 27 qershor 2021 Në ora: 18:52

Shumë qytetarë nga gjithë Shqipëria dhe turistë të huaj zgjodhën të kalojnë këtë fundjavë të nxehtë në bregdetet e Vlorës.

Këtë pasdite, një numër i lartë pushuesit po largohen, për t’u rikthyer nesër në punë.

Për pasojë, trafik i rënduar i automjeteve paraqitet në aksin rrugor Radhimë-Vlorë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat