Tension në Vlorë, momenti kur forcat e policisë tërheqin administratoren e lokalit drejt furgonit

Vlora

Tension në Vlorë, momenti kur forcat e policisë tërheqin administratoren e lokalit drejt furgonit

Më: 18 korrik 2021 Në ora: 23:44
Foto

Protesta e bizneseve në Vlorë kundër orës policore ka nisur që ditën e sotme.

Kjo është shoqëruar me momente tensioni mes bizneseve dhe policisë së shtetit.

Policia e shtetit ka shoqëruar në komisariat një administrator biznesi tek kompleksi Oslo sepse kishte të vendosur Himnin e Flamurit në sfond.

Ora News ka siguruar momentin kur policia shoqëron dhe tërheq për ta futur në furgon administratoren e një bar dhe restoranti në Lungomare.

Biznesmenët nuk kanë pranuar dhe më pas i kanë shoqëruar në komisariat.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat