Një orë shi në Vlorë përmbyt rrugët e qytetit - Bota Sot
Një orë shi në Vlorë përmbyt rrugët e qytetit

Vlora

Një orë shi në Vlorë përmbyt rrugët e qytetit

Më: 23 maj 2018 Në ora: 19:47
Qyteti i Vlorës përmbytet sërish

Qyteti i Vlorës përmbytet sërish. Reshjet e rëna me intensitet të lartë brenda harkut kohor të një ore bëri që disa rrugë të jenë nën ujë.

Uji është prezent në lagjen e Skelës, bulevardi “Ismail Qemali” dhe lagja “Pavarësia”.

Punonjësit e ndërmarrjes komunale po punojnë për zhbllokimin e pusetave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera