Anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë - Bota Sot
Anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë

Vlora

Anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë

Më: 10 korrik 2018 Në ora: 08:32
Anija e parë e udhëtimeve turistike në Vlorë

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka zgjedhur që ndjekësve të tij në rrjetin social Facebook, t’u thotë mirëmëngjesi me pamje nga gjiri turistik i Vlorës, përcjell KosovaPress

“Mirëmëngjes, dhe me anijen e parë të udhëtimeve turistike në gjirin e Vlorës, ju uroj një ditë të bukur “, ka shkruar Rama, duke e shoqëruar publikimin me videon e mëposhtme:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera