Kuka publikon ekipin e fuqishëm, gati për Japoni   - Bota Sot
Kuka publikon ekipin e fuqishëm, gati për Japoni  

Xhudo

Kuka publikon ekipin e fuqishëm, gati për Japoni  

Nga: K. G. Më: 7 mars 2019 Në ora: 11:55
Kuka publikon ekipin e fuqishëm, gati për Japoni  

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, publikon foton e ekipit të tij, potencialit të fuqishëm. 
Në krye të ekipit të xhudos është Majlinda Kelmendi, kampione olimpike, pastaj Nora Gjakova kampione evropiane, Akil Gjakova që është në formë të madhe, Distria Krasniqi, Loriana Kuka etj. 
Emra që po bëhen gati ta pushtojnë Japoninë dhe t'i sjellin medalje  reja olimpike shtetit të Kosovës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...