Polici i Kosovës ka vendos që ta bëjë një çudi në Kinë, që askush nuk e ka bërë!  - Bota Sot
Polici i Kosovës ka vendos që ta bëjë një çudi në Kinë, që askush nuk e ka bërë! 

Xhudo

Polici i Kosovës ka vendos që ta bëjë një çudi në Kinë, që askush nuk e ka bërë! 

Nga: Kemajl Goca Më: 7 gusht 2019 Në ora: 17:49
Polici i Kosovës ka vendos që ta bëjë një çudi në Kinë, që askush nuk e ka bërë! 

Anton Cena, mbikëqyrësi i Njësisë së Taktikave Mbrojtëse dhe Aftësimit Fizik të policisë së Kosovës, xhudisti kampion bote për veteran dhe trajner i klubit të “Policit” Prishtina dhe Studentit nga Vushtrria, ka një mision të veçantë për Kinë. 

“Me pasaportën e Shqipërisë drejt Kinës për të fituar medaljen për shtetin e Kosovës.

Kjo është mrekulli. Apo jo? 

Atje ku nuk është ngritur flamuri i Kosovës deri me tani do të ngritët nga kampioni, e përfunduam në Spanjë do ta vazhdojmë në Kinë, Maroko e Meksikë.

Pastaj po thonë që Policia e Kosovës nuk është më e forta në bote...!”, shkruan Cena.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat