Shteti komunist që nuk e njeh Kosovën, por bukuroshet e saj e njohin! - Bota Sot
Shteti komunist që nuk e njeh Kosovën, por bukuroshet e saj e njohin!

Xhudo

Shteti komunist që nuk e njeh Kosovën, por bukuroshet e saj e njohin!

Nga: Kemajl Goca Më: 13 gusht 2019 Në ora: 15:59
Shteti komunist që nuk e njeh Kosovën, por bukuroshet e saj e njohin!

Kina është ende shtet komunist dhe nuk e njeh shtetin e Kosovës! 

Përderisa Kina nuk e njeh Kosovën, bukuroshet e këtij shtetit e njohin.

Bukuroshet kineze e kanë në mes trajnerin dhe xhudistin veteran të Kosovës, Anton Cena. 

Cena është shumë i lumtur që ka përkrah kinezet por faret nuk e ka dert që Kina nuk e njeh Kosovën dhe që i shkaktuan probleme me emrin e shtetit tonë në Kampionatin Botëror që u mbajt ditë më parë.

Cena është i lumtur që bukuroshet kineze e donin Kosovën dhe kishin respektin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...