Driton Kuka: Medalja vjen në Kosovë 

Xhudo

Driton Kuka: Medalja vjen në Kosovë 

Nga: K.G. Më: 26 mars 2021 Në ora: 12:43
Driton Kuka: Medalja vjen në Kosovë 

Selektori i Kombëtares së Kosovës, Driton Kuka, ka fjalë të mëdha për Nora Gjakovën (-57 kg), e cila po shkëlqen në Grand Slam, që po mbahet në Tbilisi të Gjeorgjisë.

“Medalja vjen në Kosovë!

Po pra, Nora Gjakova në finale!
Grand Slam Tbilisi ...

Na me punë e përkushtim e jo ndryshe!

Dijmë  dhe mundemi dhe nuk ndalem mos të harroj askush e as mos të habitet!

Në finale me garuesen gjeorgjiane Lipartelian (që ka mposht Kampionen Botërore në Gjysmëfinale)!”, shkruan Kuka në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat