Vetura rrokulliset në magjistralen Prishtinë-Gjilan - Bota Sot
Vetura rrokulliset në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Aktuale

Vetura rrokulliset në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Më: 31 dhjetor 2018 Në ora: 08:27
Foto

Një veturë është rrokullisur dhe ka përfunduar në humnerë në magjistralen Prishtinë-Gjilan, mëngjesin e sotëm.

Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Slivovë.

Kallxo.com ka siguruar fotografi ku shihet vetura që ka rënë poshtë rrugës ndërsa ekipet e policisë janë parë në vend të ngjarjes.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...