Vjosa Osmani shpreh ndjenjën e saj për ndeshjen Kosovë-Bullgari - Bota Sot
Vjosa Osmani shpreh ndjenjën e saj për ndeshjen Kosovë-Bullgari

Aktuale

Vjosa Osmani shpreh ndjenjën e saj për ndeshjen Kosovë-Bullgari

Nga: Z.B Më: 25 mars 2019 Në ora: 21:23
Vjosa Osmani

Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Vjosa Osmani, përkrahë kombëtaren e Kosovës duke shprehur ndjenjën e saj të veçantë për këtë ndeshjë, përcjell “Bota sot”.

Osmani, në një postim në rrjetin social Facebook, ka shkruar : “Sonte është ndeshje e veçantë për Kosovën. Fat dhe Fitore për ekipin që çdo ditë e më shumë po na mbushë me ndjenjë krenarie. 💙💛⚽️
#Kosova #UEFA #EURO2020 #RKSBGR”

Ndryshe, ndeshja Kosovë-Bullgari, është duke u luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”, ku Kosova e zhvillon ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2020.
 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...