“S’është patriotizëm me qëndru në Kosovë e me pagu taksa për hajdutët e pushtetit” - Bota Sot
“S’është patriotizëm me qëndru në Kosovë e me pagu taksa për hajdutët e pushtetit”

Aktuale

“S’është patriotizëm me qëndru në Kosovë e me pagu taksa për hajdutët e pushtetit”

Nga: A.ZH Më: 11 prill 2019 Në ora: 21:08
Petrit Zogaj

Petrit Zogaj nga shoqëria civile, është marrë sot me patriotizmin.

Ai ka thënë se nuk është patriotizëm të qëndruarit në Kosovës dhe të paguhen taksat, të cilat sipas tij, po shkojnë në duar të hajdutëve në pushtet.

Zogaj ka thënë se patriotizëm, është të luftohet “pushteti i cubave dhe bandat e tyre fisnore”.

“Nuk është kurrfarë patriotizmi me qëndru në Kosovë, me pagu taksa, e ato taksa me shku në duar të hajdutëve në pushtet. E po, patriotizëm është me e luftu pushtetin e cubave dhe bandave të tyre fisnore”, ka shkruar Zogaj në një postim në Facebook./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...