Ramadani: Bashkëbisedimet koordinuese me institucionet e sigurisë janë rruga për zhvillim - Bota Sot
Ramadani: Bashkëbisedimet koordinuese me institucionet e sigurisë janë rruga për zhvillim

Aktuale

Ramadani: Bashkëbisedimet koordinuese me institucionet e sigurisë janë rruga për zhvillim

Nga: Z.B Më: 24 prill 2019 Në ora: 15:59
Foto nga takimi

Zëvendësministri i Mbrojtjes, Burim Ramadani, ka njoftuar se është takuar me udhëheqësit e Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror (ANSA) , të prirë nga drejtori Bahri Nuredini e zëvendësdrejtori Shpetim Selmanaj, ku kanë didkutuar për fushat e përgjithshme, përcjell “Bota sot”.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook, ku ka thënë se, takimet dhe bashkëbisedimet koordinuese me institucionet e fushave të sigurisë janë vazhdimisht rruga për zhvillimin e përbashkët përpara.

Postimi i plotë:

Takimet dhe bashkëbisedimet koordinuese me institucionet e fushave të sigurisë janë vazhdimisht rruga për zhvillimin e përbashkët përpara.
Me udhëheqësit e Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror (ANSA) , të prirë nga drejtori Bahri Nuredini e zëvendësdrejtori Shpetim Selmanaj, diskutuam për fushat e përgjithshme të bashkëpunimit.
Konsolidimi i të gjitha dimensioneve të sigurisë dhe koordinimi i tyre është prioritet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...