“Kundër pazareve Thaçi-Vuçiq” – Lëvizja Vetëvendosje të hënën proteston në Gjermani - Bota Sot
“Kundër pazareve Thaçi-Vuçiq” – Lëvizja Vetëvendosje të hënën proteston në Gjermani

Aktuale

“Kundër pazareve Thaçi-Vuçiq” – Lëvizja Vetëvendosje të hënën proteston në Gjermani

Më: 27 prill 2019 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar protestë.

Kësaj radhe, protesta është para Zyrës së Kancelarës së Gjermanisë në të cilën do të hynë Presidenti i Kosovës dhe ai i Serbisë, Hashim Thaçi e Aleksandër Vuçiq për Samitin e Ballkanit.

Protesta do të fillojë ditën e hënë, në orën 18:00.

“Le të dëgjohet edhe zëri i mërgatës” – thuhet në komunikatën e VV-së.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...