Reagimet rreth vendimit të SHBA-së për vizat në Kosovë - Bota Sot
Reagimet rreth vendimit të SHBA-së për vizat në Kosovë

Aktuale

Reagimet rreth vendimit të SHBA-së për vizat në Kosovë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 10:53
Foto ilustrim

Ambasada amerikane ka thënë ditë më parë se nuk do të ketë viza amerikane për zyrtarë nga Kosova, të përfshirë në rastet e dyshuara për krim dhe korrupsion.

Ky vendim është mirëpritur nga disa qytetarë të Kosovës, derisa pjesa tjetër e ka cilësuar këtë masë të vonuar.

Si e konsideroni ju këtë hap të SHBA-së?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...