Arrestohet personi i dytë në rastin e hajnisë në Shtime, publikohet fotoja e tij! - Bota Sot
Arrestohet personi i dytë në rastin e hajnisë në Shtime, publikohet fotoja e tij!

Aktuale

Arrestohet personi i dytë në rastin e hajnisë në Shtime, publikohet fotoja e tij!

Më: 10 gusht 2019 Në ora: 12:41
A.Mulliqi

Policia e Kosovës, falë aftësive dhe shkathësive të saja, ka arritur ta arrestoj personin e dytë të përfshirë në rastin e hajnisë në qytezën e Shtimes.

Indeksonline mëson se i arrestuari është A.Mulliqi.

Po ashtu, burime tona tregojnë se forcat e sigurisë pas një pune të pandalshme kanë konfiskuar veturën e tipit “Peugeo”-t që ishte në natën kritike.

Ndryshe, Policia e Kosovë e ka arrestuar dje A. Tahirjan, ku mbeti i vrarë i dyshuari për vjedhje, Fehmi Gashi dhe u plagos pronari i shtëpisë, A.Ndrecajt.

A.T me prejardhje nga Peja është arrestuar në lagjen “Dardania” në Prishtinë. Ai dyshohet për grabitje në një shtëpi në Shtime, ku u vra një person dhe u plagos një tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...