Milaim Zeka: Duro, duro o popull... - Bota Sot
Milaim Zeka: Duro, duro o popull...

Aktuale

Milaim Zeka: Duro, duro o popull...

Nga: A.M. Më: 10 gusht 2019 Në ora: 17:40
Milaim Zeka

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka, ka kritikuar zyrtarët shtetëror dhe ata të Parlamentit se kanë shpenzuar miliona euro duke vjedhur pasurinë dhe djersen e qytetarit.

Ai në një postimi në Facebook, ka publikuar disa fotografi të spitalit të Gjilanit në të cilen shihet gjendja e mjerueshme.

Postimi i plotë:

Shikojeni permes fotografive mjerimin e spitalit te Gjilani

Nje mikeshe e imeja, e cila jeton ne Suedi, me dergoi keto fotografi, per shkak te mjerimit dhe trishtimit neper spitalet tona. Edhe me keq eshte ne Prishtine dhe qytetete e tjera.

E çka thoni ju te nderuar qytetare per kete gjendeje, ne kohen kur zyrtaret e shtetit, edhe ata te Parlamentit, kane shpenzuar miliona euro per darka, dreka, hotele, benzin, shetiteje neper dynja, duke vjedhur pasurine dhe djeresen e qytetarit.

Duro, duro o popull...

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...