Olluri i kundërpërgjigjet Nasim Haradinajt pasi i shau nënën: Vlerë më të madhe se ai ka kali i tij, është gllup - Bota Sot
Olluri i kundërpërgjigjet Nasim Haradinajt pasi i shau nënën: Vlerë më të madhe se ai ka kali i tij, është gllup

Aktuale

Olluri i kundërpërgjigjet Nasim Haradinajt pasi i shau nënën: Vlerë më të madhe se ai ka kali i tij, është gllup

Nga: N.H Më: 19 gusht 2019 Në ora: 19:18
Olluri dhe Haradinaj

Nënkryetari i OVL e UÇK-së, Nasim Haradinaj, është lëshuar në fjalë ofenduese ndaj gazetarit Parim Olluri, duke e sharë madje edhe me nënë.

Ndaj këtij fjalori të Haradinajt ka reaguar Olluri i cili poashtu i është kundërpërgjigjur ashpër, duke thënë se vlera më të madhe se Nasimi ka kali i tij.

“Nuk duhet marre seriozisht Nasim Haradinajn. Eshte gllup. Vlerë më të madhe ka kali i tij i vogël, të cilin e ka deklaruar në Anti Korrupsion. Për blerjën e Nasimit nuk i shpenzon kush 3 mijë euro. Asnjë parti e asnjë individ”, ka shkruar Olluri në reagimin e tij.

Nënkryetari i OVL të UÇK-së Nasim Haradinaj, kishte reaguar ashpër ndaj gazetarit Parim Olluri, i cili duke aluduar për aderime në partitë politike, ka përmendur edhe Haradinajn.

Ai ka thënë se i bën nder edhe refuzimi i Listës serbe, teksa ka akuzuar Ollurin për bashkëpunim me Srspkan, përcjell Bota sot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...