Endrit Shala: Nuk ka asnjë shancë që të kemi një koalicion parazgjedhor me LDK-në - Bota Sot
Endrit Shala: Nuk ka asnjë shancë që të kemi një koalicion parazgjedhor me LDK-në

Aktuale

Endrit Shala: Nuk ka asnjë shancë që të kemi një koalicion parazgjedhor me LDK-në

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 00:08
Endrit Shala

Ministri në largim i Tregtisë, Endrit Shala, është i ftuar sonte në emisionin DPT te Fidani në T7.

Shala ndër të tjera në këtë takim ka folur edhe për takimin mes Isa Mustafës dhe Fatmir Limajt.

Ai ka mohuar se është arritur një marrëveshje e fshehtë mes këtyre dy subjekteve nga ky takim.

“Nuk kemi marrëveshje të fshehtë me Isa Mustafën”, ka thënë Shala.

“Është diskutu për zhvillimet aktuale politike në vend, është diskutu për zgjedhjet që secili subjekti të japë kontributin dhe që i gjithë procesi zgjedhor të kalojë në mënyrën e duhur.”

“Nuk asnjë shancë që të kemi një koalicion parazgjedhor me LDK’në”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...