Agim Bahtiri bashkohet me LVV - Bota Sot
Agim Bahtiri bashkohet me LVV

Aktuale

Agim Bahtiri bashkohet me LVV

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 22:15
Albin Kurti dhe Agim Bahtiri

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri do t’i bashkohet Lëvizjes Vetëvendosje.

Burime të mediave kanë bërë me dije se Bahtiri i cili momentalisht është antëar i AKR’së së Behgjet Pacollit, këtë të premte do t;i bashkohet VV’së së Albin Kurtit.

Por, ai nuk do të aderojë i vetëm, bashkë me Bahtirin do të antëraësohen edhe 600 aktivistë të rinj në Vetëvendosje.

Gjatë muajit maj të këtij viti Bahtiri  e ka shoqëruar Albin Kurtin në tri komunat Veriore të Mitrovicës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...