"Nëse Thaçi e Veseli i zgjidhin këto çështje atëherë Kurti do t'i bie fyellit" - Bota Sot
"Nëse Thaçi e Veseli i zgjidhin këto çështje atëherë Kurti do t'i bie fyellit"

Aktuale

"Nëse Thaçi e Veseli i zgjidhin këto çështje atëherë Kurti do t'i bie fyellit"

Nga: M.H Më: 19 shtator 2019 Në ora: 23:06
Kurti, Thaçi dhe Veseli

Ish pjesëtari i UÇK-së, Liri Loshi, përmes një statusi në rrjetin social facebook, ka shkruar për bashkimin kombëtar dhe korrupsionin.

Duke thënë që nëse bashkimin e bënë Hashim Thaçi ndërsa korrupsionin e mposhtë Kadri Veseli atëhere Albin Kurti nuk do i mbetet tjetër përveç me i ra fyllit.

Image
Liri Loshi

Postimi i plotë

Nëse Hashim Thaçi e bën bashkimin kombëtar dhe Kadri Veseli e mposhtë korrupsionin, atëherë Albin Kurtit nuk po i mbetet tjetër gjë, pos me u ul e me i ra fyellit!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...