Milaim Zeka për Ramush Haradinajn e Kadri Veselin: Mendjen e kanë qysh me hangër Kosovën - Bota Sot
Milaim Zeka për Ramush Haradinajn e Kadri Veselin: Mendjen e kanë qysh me hangër Kosovën

Aktuale

Milaim Zeka për Ramush Haradinajn e Kadri Veselin: Mendjen e kanë qysh me hangër Kosovën

Nga: N.H Më: 20 shtator 2019 Në ora: 16:41
Milaim Zeka

Milaim Zeka, themelues dhe kandidat për kryeministër nga radhët e Partisë Euroatlantike të Kosovës, përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë një koment në llogarinë e tij në Facebook, për partitë që ishin pjesë e qeverisë.

Ai thotë se partitë në pushtet mendjen e kanë vetëm se si ta hajnë Kosovën, nëse ka mbetur diçka, përcjëll “Bota sot”.

Ja shkrimi i tij:

Partite te cilat ishin ne pushtet:
100% shtet
100% punesime familjare
100% lufte korrupcionit, etj, ama mendjen e kane qysh me hanger Kosoven, nese ka mbete diçka...?!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...